Екіпажі "Nemiroff-fishing 2018"

1. Екіпаж «Fishing ROI team» м.Харків

Вагін Олексій/Трегуб  Ігор 

2.  Екіпаж  «Восточный экспресс» м.Ізюм-Миколаїв

Черненко Сергій/Булгак  Валерій 

3. Екіпаж  м. Дніпро

Антонов Сергій/Гладченко Володимир

4.  Екіпаж «FishUp-JackPot»

Одаренко Сергій/Чепкасов Андрій

5.  Екіпажу «AZURA» м. Київ

Тупіцин Ян/Байталоха Сергій

6. Екіпаж «Джентельмены удачи» м. Київ

Волинець Ігор/Корф Андрій

7.  Екіпаж «Южный ветер»  м. Херсон

Кириченко Олександр/Остапенко Дмитро

8.  Екіпаж  «INTECH» м. Запорожжя

Макогон Євгеній/Гіріч Павло 

9.  Екіпаж  «Nitro»

Курков Віктор/Тєртичний Олег

10. Екіпаж «Каховка»   м. Каховка

Грибач Анатолій/Юсупов Олег

11. Екіпаж "Brothers" м. Херсон

Федоренко Сергій/Федоренко Олексій

12.  Екіпаж "Миколаїв"м. Миколаїв

Гречко Андрій/Бундін Максим

13. Екіпаж  «Dozor team» м. Київ

Іщенко Сергій/Артюх Сергій  

14. Екіпаж  «WildPike» м. Умань

Афанащенко Ігор/Афанащенко Олена

15. Екіпаж  «Ялта» м. Ялта

Красовський Андрій/Демидко Олег 

16.  Екіпаж  "Mat Tiger" Вінниця

Бернадзіковський Сергій/Логінов Ігор

17.  Екіпаж «Успех» м. Херсон

Саяпін Андрій/Досенко Микола

18. Екіпаж  "Fish-Master - SpinningLife" Київ

Мартьянов Артем/Поляков Володимир

19. Екіпаж  «Tuna-Lucky John» м.Київ

Корзенков Дмитро/Мельник Андрій

20.  Екіпаж "Кайрос"

Мієнко Роман/               Лаврюк Дмитро

21. Екіпаж «ВАРЯГИ-Борика с Меготуром» м.Херсон

Товстокорий Олексій/Івашко Руслан

22. Екіпаж  «АН - 2»

Мальонкін Антон/Алєксєєв Антон

23. Екіпаж «СІБАС» м. Київ

Піщіков Ігор / Божко Геннадій

24. Екіпаж  «Tuna-Lowrance» м. Київ-Херсон

Орлов Юрій/Наволокін Андрій

25. Екіпаж «GREENPEACE»

Пушкарьов Вадим/Зелений Роман

26. Екіпаж «Finval Moldova» Республіка Молдова

Dragos Gorgos/Dmitrii Bulan

27. Екіпаж «Nefermet» Республіка Молдова

Zastavnitchi Vladimir/Sobietki Rostislav

28. Екіпаж «CARPZANDER» м. Харків

Тесля Сергей/Борщев Александр

29. Екіпаж «Зелений світ» м. Харків

Скарга Юрій/Буря Ігор

30. Екіпаж  "Алькион" м.Київ

Петренко Володимир/Блескун Сергій

31. Екіпажу  «Zander» м. Одеса

Лисенко Володимир/Кауфман Максим 

32.  Екіпаж Рибальский стан" м. Херсон

Дружинський Павел/ Непомнящая Олена

33.  Екіпаж «Рыбацкий рай» м. Одеса

Чебан Кирило/Сімонов Кирило

34. «Delta Bass» м. Херсон

Юрченко Юрій/Спортсмен 2

35. Екіпаж ««Первак» м.Київ

Левашов Юрій/Мацуєв Андрій

36. Екіпаж ««Mega Boss» м. Херсон

Боцман Ігор/Сьомік Олександр

37. Екіпаж "Major Craft - Zetrix"

Зубков Антон/Ситник Вадим

38. Екіпаж «I-Fish» м.Київ

Романій Сергій/Незнайко Євген

39.  Екіпаж «Vilkovo fishing club»

Черниш Юрій /               Дмитришен Сергій

40.  Екіпаж  «Predator»

Рибачук Вадим/ Юда Анатолій

41.  Екіпаж   "Zander comander" Кропівницький

Бичко Дмитро/Лєбєдєв Андрій

42. Екіпаж  «KontraBass»

Дмитришин Костянтин/Шполяр Юрій

43. Екіпаж м.Київ

Таран Дмитро/Макій Андрій

44. Екіпаж «BONEFISH»

Моісєєнко Володимир/Прудіч Андрій

45.  Екіпаж "FORTIS MARINE"  м. Одеса

 Сергєєв Максим/Затолочний Сергій

46.  Екіпаж «ARMA GROUP CARBON» м.Київ

Ягічев Сергій/Михайлюк Олексій

47. Екіпаж «Магреф» м. Дніпро

Недогарський Руслан/Стадніченко Ігор

48.  Екіпаж  «Zemex»

Жуковський Володимир/Новгородський Ігор              

49.  Екіпаж «Істок»  м. Херсон

Николаєнко Дмитро/Шилін Дмитро

50. Екіпаж «RONDO»  м. Дніпро-Софіївка

Шапран Володимир/Степанов Євген

51.  Екіпаж «Электрический скат» м. Херсон

Русаков Олексій/Шам Олексій

52.  Екіпаж «Зелёная стрекоза» м. Одеса

Удіс Ян/Окунь Христина

СПОНСОРИ

bereg+b2.png
финвал.png
Дайва.png
Ярослава логотип с рыбой.png

СПОНСОРИ

bereg+b2.png
финвал.png
Дайва.png
Ярослава логотип с рыбой.png
Організатори Кубка:
Олег: +38 (050) 315 63 50
Юрій: +38 (050) 315 63 75​
Адміністратор Кубка:
Анна: +38 (099) 34 23 900
nemiroff.fishing@gmail.com
  • Facebook App Icon